Vyhledávač nabídek zaměstnání PROGROUP

Průmyslový mechanik / Zámečník *

Detail nabídky

Obecné informace

Referenční číslo

2024-1114

Legal Entity

Progroup Board s.r.o.

PW4 - Rokycany

Jazyk

CZ

Popis pozice

Oblast (Relevantní pro web)

Mechanica/Elektronika

Popis pracovní pozice

Header

Jsme společnost Progroup. Jsme progresivní, jsme hightech, jsme inovativní. Naše cíle realizujeme společně jako tým. To nás charakterizuje.

Jako ambiciózní tým se aktivně podílíme na úspěchu společnosti Progroup. S radostí a nadšením spolupracujeme každý den na inovativních produktech a vytváříme pro naše zákazníky přidanou hodnotu – na to jsme hrdí a je to oceněno atraktivními možnostmi výdělku.

Vaše úkoly

  • Jako průmyslový mechanik / zámečník / provádíte mechanickou údržbu našich moderních zařízení na výrobu vlnité lepenky, jakož i zařízení budov a jste za jejich údržbu odpovědný
  • Zajišťujete bezproblémový a bezporuchový průběh výrobních procesů našich zařízení na výrobu vlnité lepenky a periferních zařízení
  • Průběžně řídíte a optimalizujete naše pneumaticky a hydraulicky podporované procesy a parní systémy
  • Jste odpovědný za zajištění mechanických náhradních dílů a správu a optimalizaci skladu náhradních dílů

Váš profil

  • Máte úspěšně ukončené vzdělání jako průmyslový mechanik nebo zámečník
  • Disponujete příslušnými profesními zkušenostmi jako mechanik nebo servisní technik
  • Již máte základní znalosti v oblasti pohonné techniky, pneumatických systémů, hydrauliky, parních systémů a svařování
  • Máte zájem o digitální technologie a detailní seznámení s novými řídicími programy považujete za snadné
  • Jste připraven pro práci ve směnovém provozu

Zápatí

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • jistota práce a stálého příjmu
  • 25 dní dovolené
  • nadprůměrné mzdové ohodnocení
  • 30% příplatek za noční směnu
  • 30% bonus za sobotní směnu
  • příspěvek na stravování 137 Kč/den (stravovací karta EDENRED)
  • možnost volby mezi čerpáním náhradního volna nebo proplacením přesčasových hodin
  • odměna za doporučení nového kolegy 25 000 Kč
  • jubilejní odměny při výročí 10, 20 a 30 let u naší společnosti
  • ovoce, voda a káva na pracovišti zdarma
  • firemní pracovní oblečení + bezplatný servis praní
  • kvalitní ochranné pomůcky, na kterých nešetříme
  • parkoviště pro zaměstnance v areálu firmy
  • Příspěvek na dopravu do práce 3 CZK / km
  • Náborový příspěvek

Fotografie

Umístění pozice

Místo

Tschechische Republik, Rokycany

Odpov. prac.

Dagmar Sadílková

Hlavní odpovědný pracovník